Se afișează postările cu eticheta irana. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta irana. Afișați toate postările

joi, 28 februarie 2013

Astazi, la pauza de amiaza

Ora 12 a venit, PRIMAVARA n-a sosit!

Indiferent ca suntem sau nu satui de zapada, ca ne place sau nu iarna... iata, în orasul meu ninge!
Ping pentru cei ce m-au însotit in plimbarea precedenta: Anastasia, Karma police, Liviu, Pandhora, Tibi, Andera, Patratel, Minnie, Larisa, Mirela si Geanina. Multumesc pentru comentariile vostre dragute!